Press "Enter" to skip to content

GÜMÜŞ VE ETHEREUM DEĞERLENDİRMESİ – Şant ManukyanABONE OL, PİYASALAR VE YATIRIMLA İLGİLİ TÜM GELİŞMELERDEN ANINDA HABERDAR OL:

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan, gümüş ve ethereum değerlendirmesini İş Yatırım takipçileri için paylaşıyor. Gümüşteki hareketlilik ne anlama geliyor, 2018’den bu yana ciddi bir taban oluşturan ethereum’daki potansiyel fırsatlar neler olabilir? Gümüş ve Ethereum’da son zamanlardaki hareketliliklerle ilgili tüm sorulara cevapları videomuzda bulabilirsiniz.

Gümüş ve Ethereum Değerlendirmesi zaman aralıkları:
00:01 Gümüş
02:30 Altın
06:07 Ethereum

Şant Manukyan, 14.05.2020 Günlük Piyasa Yorumu videosunda gümüşteki beklentilere dair analizlerini de hemen izleyebilirsiniz:

Piyasalar ve yatırımla ilgili diğer videolarımızı izlediniz mi?

Şant Manukyan ile piyasa yorumlarının tamamı için:

DİJİTAL MERKEZ BANKASI PARASI BİTCOİN’E TEHDİT Mİ? – DETAYLI BİTCOİN DEĞERLENDİRMESİ – Şant Manukyan

DİKKATLİ HİSSE SEÇİMİ, YERLİ YATIRIMCI DAVRANIŞI, KRİZ ANISI – Orhan Canlı & Halil Barışkan

Bizi takip edin!

Bu videomuzda Şant Manukyan gümüş, altın ve ethereum’daki son gelişmeleri değerlendiriyor.

KISACA İŞ YATIRIM
İş Yatırım, portföy yönetimi, varlık yönetimi, yatırım ortaklığı ve girişim sermayesi alanlarında sahip olduğu stratejik iştirak yapısıyla sermaye piyasalarındaki lider kimliğini pekiştirmektedir. İş Yatırım’ın merkezi Londra’da yer alan ve sermayesinin tamamına sahip olduğu Maxis Investments Ltd unvanlı bir aracı kurum iştiraki de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en geniş kurumsal ve bireysel müşteri tabanına sahip olan İş Yatırım’ın sekizi İstanbul (Ataşehir, Güneşli, Kalamış, Levent, Maslak, Nişantaşı, Taksim, Yeşilyurt), üçü Ankara’da (Ankara, Anadolu, Başkent) ve üçü İzmir’de (İzmir, Ege, 9 Eylül) olmak üzere, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep ve Kayseri ile beraber toplam 21 şubesi bulunmaktadır.

YASAL UYARI: Bu kanaldaki video ve yayınlanan diğer tüm içerikler “İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.” tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve sermaye piyasasındaki alım satım kararlarınızı destekleyecek yeterli bilgiyi içermeyebilir.

source