Press "Enter" to skip to content

FLAŞ! BITCOIN VE ALTCOIN'DE BOĞA YÜKSELİŞİ DEVAM EDECEK Mİ? BTC, Ripple XRP, Ethereum Teknik AnaliziCrypto Meet ücretsiz kayıt:
Bitcoin 02:10
Ethereum 14:15
Ripple XRP 16:28

Bu bölümde Bitcoin ve altcoin de boğa sezonu devam edecek mi? BTC , Ripple XRP ve Ethereum , ETH teknik analizde golden cross ile sert yükseliş devam edecek mi? sorularını cevaplayıp sanal , dijital , kripto para larla ilgili en önemli haber ve yorum larımı paylaşıyorum. Bitcoin analiz dışında XRP teknik analiz , önemli destek ve direnç seviyeleri , kritik seviyeleri anlatıyorum. Bitcoin dolar ve TL ne kadar sorularına cevap veriyorum. Golden cross tan bahsediyorum. Vitalik Buterin in Ethereum da gündem maddelerini anlatıyorum. Hiçbir şey yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni videoları kaçırmamak için abone ol:
Katıl ve avantajlar elde et:

Reklam ve işbirlikleri: [email protected]

▶ Bitcoin Nedir ve Analiz:
▶ Altcoin Nedir ve Analiz:
▶ Bitcoin Altcoin ile İnternetten Para Kazanma 2020:
▶ Dolar TL Kuru Ne Olacak:

▶ Sanal Para Başlangıç Seviye:
▶ Dijital Para Orta Seviye:
▶ Kripto Para Uzman Seviye:

▶ Facebook Libra Coin’i:
▶ Güncel Kripto Para Bilgileri:
▶ Blockchain, Yapay Zeka ve IOT:
▶ Sokak Röportajları Serisi:

Bağış
Bitcoin: 3A3QsSgbXNQuCz6pG4VYwwb88jcJcorgPC
Ethereum: 0x9f8dEA0ea33639abC10228341eaFbd03e2F5D4B2

Telegram’a gel!

Patreon’da destek ol:

Sosyal Medya
Twitter:

Merhaba. Ben Eren Caner. Kripto Sözlük’te Bitcoin nedir, nasıl alınır, BTC madenciliği ve Bitcoin altcoin analiz konularında ayrıca forex, internetten para kazanma ve dolar, dolar kuru üzerine videolar üretiyorum. Kripto para al sat yaparak para kazanmak veya farklı şekilde İnternet’ten para kazanmak isterseniz ve Blockchain, akıllı sözleşmeler hakkında bilgi almak isterseniz bu kanaldaki videolar tam size göre.

source